Chata Poľana, Jezersko 108, 059 04 Jezersko, Slovakia, tel. mobil.: +421 903 629 628

O chate Poľana

Kto sa o vás stará v Chate Poľana? Ako to u nás vyzerá? Čo o nás hovoríte vy?

Penzión "Poľana"

Všetkým, ktorí potrebujú uniknúť z každodenného stresu a chcú „dobiť batérie“, ponúkame dovolenku plnú dobrej energie v malebnej obci Jezersko zabalenú v lone pohoria Spišská Magura.

Penzión „Chata Poľana“ je známy pre svoju rodinnú atmosféru a naozaj unikátnu horskú pohostinnosť. Jeho poloha je v obci na samote v horskom údolí, komfortné vybavenie a srdečná rodina Vnenčákovcov Vám umožní stráviť v slovenských Pieninách a Tatrách pár nezabudnuteľných chvíľ v každom ročnom období.

V letných mesiacoch je pre našich milých hostí prichystaná terasa s grilom a špeciálne miesto pre táborák. V zimných večeroch je atmosféra dotvorená horiacim ohňom v krbe a vôňou vynikajúceho vareného vína. Celý penzión ponúka bezplatné WiFi pripojenie k internetu v jedálni si môžete pozrieť TV (satelit).

Naši hostia majú tiež možnosť ochutnať špeciality slovenskej kuchyne – či už v podobe raňajok alebo večerí a samozrejme k dispozícií je bar. Penzión ponúka bezplatné parkovanie a požičovňu lyží a snowboardov.

Čo o nás hovoríte

Prečo prevádzkujeme rodinný penziónik?

Myslíme si, že Jezersko je jeden z mnhých krásnych kútov Slovenska, ktorý si zaslúži, aby ho spoznalo čo najviac obdivovateľov. V našom penzióne, v chate Poľana, tomu chceme pomôcť kultivovaným ubytovacím zariadením, priateľskou atmosférou a každoročnou snahou o nové a zaujímavejšie služby nášho ubytovacieho zariadenia.

Príďte nás navštíviť
Show Buttons
Hide Buttons